İade ve Değişim Şartları

1) SİPARİŞİMİ İPTAL EDEBİLİR MİYİM?
Siparişiniz kargoya verilmemiş ise elbette siparişinizi iptal edebilirsiniz. Kargoya teslim edilmiş ise İade şartlarımız üzerinden değerlendirme yapılacaktır. İptal edilen siparişleriniz ile ilgili süreç WhatsApp hizmet hattımız üzerinden gerçekleşmektedir.

2) İADE GÖNDERİMİ ÜCRETSİZ MİDİR?
*İade gönderimleri için kargo ücretlendirmesi müşterimize aittir. Karşı ödemeli gönderilen iade gönderimleri kabul edilmeyecektir.

3) ÜRÜN İADESİNİ NASIL GERÇEKLEŞTİRİRİM?
*Ürünün kullanılmamış, etiketi çıkartılmamış ve tekrar satılabilir özelliğini kaybetmemiş olması gereklidir.

*İadesi kabul edilmeyen ürünler arasında Küpe, Kolye, Bilezik, Yüzük, Mayo, Bikini, Toka, Sandalet, Terlik, Topuklu Ayakkabılar, Maske ve Body Suit yer almaktadır. Bu ürünlerin hijyen açısından iadeleri kabul edilmemektedir.

*Kampanya veya diğer fırsatlar ile almış olduğunuz ürünlerin kampanya sürelerinin bitmesi durumunda indirimli fiyat üzerinden işlem yapılmaktadır.

*İade süreniz kargonuzu teslim aldığınız an itibariyle 2 gündür. 

*Teslim aldığınız ürün defolu/hasarlı şekilde elinize ulaşmış ise teslim aldığınız an itibariyle tarafımıza 1 gün içerisinde bildirilmelidir. Aksi halde tüm sorumluluk müşterimize aittir.

*İade edilen ürün tarafımıza ulaşıp kontrol sağlandıktan sonra 7-15 iş günü içerisinde iadesi sağlanmaktadır.

*Sadece iade adresimize iade kabul etmekteyiz. İade adresimiz harici adrese gönderimler kabul edilmemektedir.

*İade süreci içerisinde kıyafetdolabım.com iade yöntemlerinde “Mağaza Bakiyesi” ve İade tutarı kadar “Mağaza İndirim Kuponu” şeklinde ödeme sağlama hakkına sahiptir.